Oferta edukacyjna Chrzest 966 w Pałacu Górków

W ramach projektu „Początki chrześcijaństwa na poznańskim Ostrowie” organizujemy bezpłatne zajęcia edukacyjne. Tematyka lekcji  powiązana będzie z zagadnieniami poruszanymi na wystawie „Archeologiczne tajemnice palatium i katedry poznańskiego Ostrowa”.

Liczba bezpłatnych lekcji jest ograniczona. Zapisujemy do momentu wypełnienia się całego kalendarza. Lekcje będą przeprowadzone w miesiącach trwania wystawy.

Zapisy:

Na email:

edukacja@muzarp.poznan.pl

Na telefon:

Do wyboru następujące tematy zajęć:

Dla przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej:

Jak Mieszko Polskę zmienił – lekcja muzealna

Jak Mieszko z Dobrawą ślub brali – teatrzyk – Pacynkowe opowieści z pierwszej ręki

Dla klas 4-6 szkoły podstawowej:

Dziejowa moc Chrztu Polski – lekcja muzealna

Dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

Budowanie państwa polskiego – Chrzest 966 – lekcja muzealna